Usta aktörden çok konuşulacak sözler: Erdoğan'ı etkileyici buluyorum!

Ünlü Radyo Programcısı Adem Metan, televizyon ve sinema ekranlarının sevilen yıldızı Tamer Karadağlı'yı konuk etti.

21 Eylül 2017 Perşembe, 15:34


HaberTam’ın haberine göre, ünlü radyo programcısı Adem Metan, bu hafta TV’lerin fenomen dizisi Çocuklar Duymasın’ın “Haluk”u; Tamer Karadağlı’yı ağırladı. Programdan günlük hayattan siyasete kadar birçok konuda açıklamalarda bulunan Karadağlı, özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ayrı bir parantez açtı. 

SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDASINIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iyi bir hatip olduğunun altını çizen Karadağlı, bunu söylediği için bazı çevrelerden tepki aldığını dile getirdi.  Erdoğan’ın etkileyici bir ses tonuna sahip olduğunu da vurgulayan Karadağlı, “İnsanları etkileyici bir hitap gücü var. Doğru hitap ediyor. İnsanların anlayabileceği bir dile sahip. Ben de etkileniyorum. Etkilenmediğim günler de oluyor. Rahmetli Demirel’in de iyi bir hatip olduğu söylenirdi. Eleştiri yaparken doz çok önemli. Küfür asla edilmemeli. Cumhurbaşkanlığı makamına saygı göstermek zorundasınız” ifadelerini kullandı.

TELEFONLA VE YÜZ YÜZE GÖRÜŞTÜK

Herkesin ülkenin refahı için çalıştığını dile getiren Karadağlı, tarafların bir kenara bırakılması gerektiğini vurguladı. Erdoğan’ın, Başbakanlığı döneminde yurt dışındaki bir film çalışması ile ilgili kendisini telefonla aradığını ve bilgi aldığını da anlatan Karadağlı, daha sonra buluştuklarını söyledi. Karadağlı, “Bu önemli bir şey. Görüşmeyebilirdi de. Başbakan devlet işleriyle ilgileniyor. Bir oyuncu film çekecek, diye ilgilenecek değil. Zamanını ayırıp beni 10 dakika dinlemesi detayları alması çok önemliydi. Vatandaş olarak baktığımda takdirle karşılıyorum” diye konuştu.

YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME

Usta aktör sözlerini şöyle sürdürdü: Herkes kendi işini yapmalı. Yiğidi öldür hakkını yeme. Ülkemizde bir şeyler yapılmadı mı? 2002’den itibaren asla AK Partiye oy vermeyecek, diyeceğin yüzlerce insan tanıyorum, oy verdi. Bir şeylere inanıp veriyor. Bunu eleştirme hakkınız yok. Herkes istediği insana oy verir. Bunu eleştiremezsiniz. Bu benim vatandaşlık hakkım. Sen beni şu partiye oy verdim, diye eleştiremezsin, bu benim içimde hissettiğim bir şeydir”

İşte HaberTam’da yayınlanan o röportajın tamamı:

http://www.habertam.com/guncel/karadagli-cumhurbaskaninin-etkileyici-bir-hitap-gucu-var-haberi-88118