Kadın izleyicinin itirafı şaşkına çevirdi: Eşim beni benimle aldattı!

'Hayatta Her şey Var' programına telefonla bağlanan kadın izleyici anlattığı aldatma hikayesi ile ağızları açık bıraktı.

13 Ekim 2017 Cuma, 14:16


Beyaz TV ekranlarında başarılı sunucu Nur Viral'in sunduğu 'Hayatta Herşey Var' programında her zaman olduğu gibi akıl almaz hikayeler dinledik , canlı yayında birbiri ardına şok telefonlara şahit olduk.  Her hafta izleyicilere ilişkiler ve evlilikler üzerine akılcı yaklaşımlar veren ve dertlerine derman olmaya çalışan programda Gaziantep'ten yayına bağlanan bir kadın izleyicinin itirafı herkesi hem düşündürdü hem de şaşkına çevirdi. İşte detaylar...

Beyaz TV'de hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan  Nur Viral'in sunduğu "Hayatta Her şey Var" programına  telefon bağlantısı ile katılan bir kadın izleyici canlı yayında öyle bir itirafta bulundu ki stüdyoda herkes şaşkına döndü. Yayına bağlanan kadın izleyici " Eşim beni sürekli başka kadınlarla aldatıyordu. Acaba eşim başka kadınlarda ne buluyor diye düşünüp hemen ben de  sosyal medyadan sahte hesap açıp, eşime yazdım. Eşim beni benimle uzun süre aldattı. . " dedi. Telefondaki izleyicinin itirafı karşısında ünlü sunucu Nur Viral  ve stüdyodakiler şaşkına döndü.

Nur Viral'in "Kocanız sizi sizinle aldattığını öğrenince ne yaptı" diye sorması üzerine yayına bağlanan izleyici " Ben mutfakta eşim salonda günlerce yazıştık. En sonunda buluşalım dedi ve bunun üzerine ben kendimi kaybedip gerçeği açıkladım " dedi. Duydukları karşısında hem Nur Viral hem de Selin Karacehennem şaşkına döndü.